Stahovanie prevadzky a skladu, do 31.5. prosim komunikacia iba mailom. odpiseme do 24 hod

Legíny tvarujúce dokonalú symetrickú postavu

Časy, keď ženy nosili legíny iba do fitka, sú už dávno minulosťou. V posledných rokoch sa stal z tohto praktického kúska oblečenia skutočný trend, ktorý doľahol na všetky ženy našej spoločnosti. Dnes si ženy všetkých vekových kategórii obliekajú legíny rôznych typov a farieb nielen na športové aktivity, ale aj do práce alebo na spoločenské akcie. Jednoducho ich ženy milujú, pretože sú veľmi pohodlné a ich majiteľky ich dokážu veľmi ľahko kombinovať s formálnym alebo voľnočasovým štýlom oblečenia. 

Niektoré ženy s nie práve dokonalou postavou sa niekedy stavali k noseniu legín odmietavo, čo sa v posledných rokoch začalo výrazne meniť. Prispeli k tomu hlavne nové typy legín, kde doslova revolúciu spôsobili push up legíny. Tie dokážu takmer dokonale vytvarovať postavu každej ženy, ktoré tak s nadšením siahajú po tomto malom zázraku pravidelne. Problematické ženské pozadie dokážu pushup legíny tvarovať do stavu blízkemu dokonalosti, a práve tento výsledný efekt bol cieľom dizajnérov nových revolučných push up legín .   

Tieto legíny sú zhotovené z pevnejších materiálov, ktoré sú maximálne elastické a navyše sú dômyselne zvýraznené v zadnej časti v oblasti sedacích partií, takže dokážu zabezpečiť požadovaný efekt dokonalej postavy. Takže aj ženy plnších tvarov môžu vďaka týmto legínam tvarovať svoje problematické partie tak, že ich následne vedia smelo predvádzať na obdiv svojmu okoliu.   

No aj tak sa stále našli ženy, ktoré chceli svoje tvary sedacej časti ešte viac zdokonaliť, preto výrobcovia pristúpili k výrobe double push up legín . Ako už sám názov tohto oblečenia napovedá, tieto legíny vedia ešte viac spevniť a vytvarovať ženský zadok ako už spomínané push up legíny. Často majú tieto legíny aj vyšší pás, takže dokážu efektívne a efektne tvarovať viac problematických častí ženského tela. Preto ich vyhľadávajú ženy so širším pásom, ktoré nosením double push up legín na prechádzke po meste okúzlia svoje okolie dokonalou postavou. 

Výmena zadarmo

Výmena zadarmo

Pri hodnote tovaru nad 40 eur za výmenu tovaru neplatíte ( 1 výmena )